BDAR
gdpr

Karjera Valstybės tarnybos departamente

Valstybės tarnybos departamentas – Vidaus reikalų ministerijai pavaldi įstaiga, kurios paskirtis – įgyvendinti valstybės politiką valstybės tarnybos srityje ir aptarnauti šios politikos formavimą bei įgyvendinimą. 

Pagrindinė Valstybės tarnybos departamento prie Vidaus reikalų ministerijos funkcija – centralizuotos valstybės tarnautojų atrankos organizavimas. Taip pat departamentas teikia metodinę pagalbą ir konsultacijas įstaigoms ir fiziniams asmenims Valstybės tarnybos įstatymo bei su juo susijusių teisės aktų įgyvendinimo klausimais, koordinuoja įstaigų vadovų kvalifikacijos vertinimą taikant 360 laipsnių metodą, vykdo valstybės tarnautojo statuso atkūrimo ir įtraukimo į pretendentų rezervą procedūras ir kt. funkcijas. 

Šiuo metu ieškome:

Tarnybos sąlygų skyriaus patarėjo (karjeros valstybės tarnautojo) – skelbimas galioja iki 2022-05-31.

2 Tarnybos sąlygų skyriaus vyr. specialistų (karjeros valstybės tarnautojų) – skelbimai galioja iki 2022-06-02 (rekomenduojama teikti prašymus į abu konkursus).

1 skelbimas

2 skelbimas

Atrankų skyriaus vyr. specialisto  (karjeros valstybės tarnautojo) – skelbimas galioja iki 2022-06-03

Atrankų skyriaus vyr. specialisto  (karjeros valstybės tarnautojo) – skelbimas galioja iki 2022-06-09

Kviečiame informaciją apie Valstybės tarnybos departamento skelbiamus konkursus bei atrankas sekti Valstybės tarnybos portale ir Valstybės tarnybos departamento „Linkedin“ paskyroje.

 

Paskutinė atnaujinimo data: 2022-05-26