BDAR
gdpr

Visos naujienos

RSS Spausdinti
freerangestock.com_like_g.jpg
2016 12 30
Trumpai apie vertinimo komisijų darbą ir vertinimo procedūrų užbaigimą

Valstybės tarnybos departamentas tęsia rekomendacijų dėl valstybės tarnautojų tarnybinės veiklos vertinimo ciklą. Šioje žinutėje rasite informaciją apie tarnybinės veiklos vertinimo komisijas ir vertinimo procedūrų užbaigimą. 

mru_g.jpg
2016 12 22
Diskutuota, kokių inovacijų reikia Lietuvos viešajam valdymui

Mykolo Romerio universiteto ir Vidaus reikalų ministerijos įsteigtas  Viešojo valdymo kompetencijų tinklas surengė diskusiją, apie tai, kokių viešojo valdymo pokyčių reikia, kad turėtume mažesnį ir efektyviau veikiantį viešąjį sektorių.

freerangestock.com_uzrasai_g.jpg
2016 12 21
Patarimai, kaip pildyti tarnybinės veiklos vertinimo išvadą

Valstybės tarnybos departamentas tęsia rekomendacijų dėl valstybės tarnautojų tarnybinės veiklos vertinimo ciklą. Šį kartą skaitykite apie tai, kaip pildyti tarnybinės veiklos vertinimo išvadą. 

freerangestock_uzrasine_g.jpg
2016 12 20
Patvirtintos magistro darbų valstybės tarnybos tema taisyklės

Valstybės tarnybos departamentas, siekdamas paskatinti studentus ir akademinę bendruomenę domėtis valstybės tarnyba, atlikti mokslinius tyrimus šia tema, organizuoja magistro darbų konkursą. Kviečiame susipažinti su jo taisyklėmis. 

freerangestock.com_like_g.jpg
2016 12 14
Artėja tarnybinės veiklos vertinimas

Valstybės tarnybos departamentas primena, kad artėja kasmetinis valstybės tarnautojų tarnybinės veiklos vertinimas. Ruošiantis jam, siūlome susipažinti su departamento specialistų parengtomis  rekomendacijomis, kuriose išdėstyti svarbiausi vertinimo tikslai, aptarta eiga ir procedūros. 

freerangestock.com_histograma_aukstyn_g.jpg
2016 12 13
Labiausiai valstybės tarnyba pasitiki politikai, mažiausiai – žiniasklaida

Valstybės tarnybos departamento iniciatyva 2016 m. buvo atliktas pasitikėjimo valstybės tarnyba tyrimas. Tyrimo duomenimis, šiuo metu visuomenės pasitikėjimas valstybės tarnyba siekia 5,9 balo iš galimų 10. 

kalkuliatorius_g.jpg
2016 12 02
2017-aisiais tarnautojų algos bazinis dydis nesikeis

Seimas priėmė sprendimą 2017-aisiais nekeisti valstybės politikų,  teisėjų, valstybės pareigūnų ir valstybės tarnautojų pareiginės algos (atlyginimo) bazinio dydžio. 

vtd_veliavele_g.jpg
2016 11 28
Aptarti įstaigų vadovų atrankos iššūkiai

Valstybės tarnybos departamente vyko konsultacijos-diskusijos, kurių metu aptarti dažniausi ministerijų personalo specialistams ir atrankos komisijoms kylantys iššūkiai organizuojant įstaigų vadovų konkursus.  

rytu_partneryste_2016-11-16_g.jpg
2016 11 16
VTD dalyvavo Rytų partnerystės šalims skirtame seminare

Gruzijos kvietimu Valstybės tarnybos departamento atstovai Rytų partnerystės renginyje pristatė Lietuvos valstybės tarnautojų atrankos ir veiklos vertinimo sistemas.

vyriausybe_2g.jpg
2016 11 15
Žmogiškųjų išteklių valdymo patirtimi dalijosi Vyriausybės kanceliarija

Valstybės tarnybos departamentas nuolat organizuoja įstaigų žmogiškųjų išteklių valdymo specialistų susitikimus, kurių metu įstaigos dalijasi patirtimi, pristato savo taikomas žmogiškųjų išteklių valdymo naujoves. Paskutinis susitikimas įvyko Vyriausybės kanceliarijoje. 

2016-11-14_-1115_g.jpg
2016 11 14
Mokslininkai ir praktikai diskutavo apie atvirąją valdžią

Mykolo Romerio universitete vyko tarptautinė mokslinė-praktinė konferencija „Atvirosios valdžios principų įgyvendinimas valstybės tarnyboje ir viešajame valdyme“. 

2016-11-09_pinigai_g.jpg
2016 11 09
Nuo 2017 m. sausio 1 d. didės mažiausiai uždirbančių valstybės tarnautojų darbo užmokestis

Seimas priėmė Valstybės tarnybos įstatymo 3 priedo pakeitimo ir kai kurių su juo susijusių įstatymų pripažinimo netekusiais galios įstatymo Nr. XII-681 2 ir 3 straipsnių pakeitimo įstatymą, kuriame nėra numatytas valstybės tarnautojų suvienodintų pareigybių kategorijų intervalų mažinimo atidėjimas.

Įrašų
puslapyje
1 2 3 4 Pirmyn