BDAR
gdpr

VTD atstovė dalyvavo MRU vykusioje diskusijoje „Kaip tapti geidžiamiausiu talentu?“

Data

2022 09 06

Įvertinimas
1
0,8 proc. - 2022-09-06T160315.972.png

Mykolo Romerio universiteto pirmakursiai kartu su universiteto alumnais ir partneriais, dirbančiais žmogiškųjų išteklių srityje, dalyvavo diskusijoje „Kaip tapti geidžiamiausiu talentu?“ Į diskusiją buvo pakviesti „Guidehouse“, „Simplika“, Šiaulių banko, Specialiųjų tyrimų tarnybos atstovai, o Valstybės tarnybos departamentui atstovavo Atrankų skyriaus patarėja Miglė Noreikaitė.

Diskusijos metu buvo kalbamasi apie dabartinės darbo rinkos ypatumus, galimybes ir iššūkius, apie darbdavių lūkesčius, apie tai, kas svarbiausia darbuotojų atrankos procese. Specialistai davė patarimų, kaip pretendentams prisistatyti atrankos metu, kaip pasirengti savo CV ir kt.

Miglė Noreikaitė papasakojo jaunimui apie dideles karjeros valstybės tarnyboje galimybes: Valstybės tarnybos portale per savaitę paskelbiama apie 80 konkursų į valstybės tarnybą, iš kurių nemažoje dalyje nebūtina profesinė patirtis – pakanka aukštojo išsilavinimo. Taigi, jaunimas turi puikias galimybes dalyvauti konkursuose ir savo karjerą pradėti būtent valstybės tarnyboje. Ji pristatė karjeros valstybės tarnybos ypatumus, kodėl valstybė yra patrauklus darbdavys įvairių specialybių specialistams, ko reikia norint laimėti konkursą į valstybės tarnybą ir tapti valstybės tarnautoju.