BDAR
gdpr

Valstybės tarnybos departamento atstovai dalyvavo „VDU Network‘22“

Data

2022 06 08

Įvertinimas
3
0,8 proc. (68).png

Valstybės tarnybos departamento atstovai Aistis Rusteika, Atrankų skyriaus vedėjas, ir Arvydas Kazlauskas, Vadovų atrankos ir planavimo skyriaus vyr. patarėjas, šiandien, birželio 8 d., dalyvavo Vytauto Didžiojo Universiteto (VDU) renginyje „VDU Network‘22“.

Renginio tikslas – su būsimais darbdaviais aptarti bendradarbiavimo galimybes, įsitraukimą į studijų procesą, padiskutuoti, kaip išugdyti darbo rinkos poreikius atitinkančius darbuotojus.

Taip pat VDU Komunikacijos ir technologijų perdavimo centras pristatė mokslo ir verslo bendradarbiavimo galimybes per užsakomuosius mokslinius tyrimus, MTEP paslaugas ir galimybes įsitraukti į projektines veiklas.

Valstybės tarnybos departamentas aktyviai bendradarbiauja su Lietuvos aukštosiomis mokyklomis: dalyvauja karjeros dienose, studijų mugėse, rengia studentams valstybės tarnybos ir įsidarbinimo joje pristatymus. Šio bendradarbiavimo tikslas – supažindinti jaunimą su karjeros galimybėmis valstybės tarnyboje, pritraukti į ją talentingus, motyvuotus specialistus.