BDAR
gdpr

Valstybės tarnybos departamentas primena pretendentams: nusprendus nebedalyvauti konkurse, privalu atsiimti prašymą

Data

2022 06 30

Įvertinimas
1
0,8 proc. (90).png

Valstybės tarnybos departamentas prie Vidaus reikalų ministerijos, centralizuotai organizuojantis konkursus į valstybės tarnybą, primena pretendentams, nusprendusiems nebedalyvauti konkurse, kad jie privalo atsiimti pateiktus prašymus iki pretendentų vertinimo komisijoje vertinimo dienos.

 

Tokia tvarka nustatyta Priėmimo į valstybės tarnautojo pareigas organizavimo tvarkos apraše: „Pretendentai, nusprendę nedalyvauti pretendentų vertinime komisijoje, turi atsiimti prašymą VATIS iki pretendentų vertinimo komisijoje pradžios.“ Tai būtina siekiant kuo efektyviau išnaudoti Valstybės tarnybos departamento pajėgumus ir kuo greičiau įstaigoms rasti trūkstamus valstybės tarnautojus.

 

Prašymai į valstybės tarnautojų konkursus ir pakaitinių atrankas teikiami per Valstybės tarnybos valdymo informacinės sistemos savitarną – niekur nereikia eiti ar važiuoti. Lygiai taip pat juos galima ir atsiimti – per sistemą.

 

Taip pat primename, kad vertinimo komisijoje metu turėsite parodyti galiojantį asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (pasą arba asmens tapatybės kortelę).