BDAR

Pretendentų į valstybės tarnautojų pareigas dėmesiui – atnaujinta Prisijungimo prie nuotolinės atrankos instrukcija

Data

2020 05 21

Įvertinimas
6
photo-1586282023639-dbd68e65a9fe.jpg

Atsižvelgus į nuotolinių konkursų ir atrankų vykdymo praktiką karantino laikotarpiu buvo patikslinta Pretendentų į valstybės tarnautojų pareigas prisijungimo prie nuotolinės atrankos instrukcija. Dabar pretendentai į valstybės tarnautojų pareigas ne tik patys susipažįsta su paminėta instrukcija, bet ir pasitikrina naudojamo Telekomunikacijų galinių įrenginių (toliau – TGĮ) vaizdo kameros ir mikrofono veikimą. Atkreipiame dėmesį, kad pretendentai į valstybės tarnautojų pareigas:

  1. Susipažįsta su Prisijungimo prie nuotolinės atrankos instrukcija;
  2. Remiantis ja ištestuoja TGĮ įrangą pagal konkurso/ atrankos nuorodą, pateiktą VATIS informacinėje sistemoje;
  3. Pasitikrina naudojamo TGĮ vaizdo kameros, mikrofono veikimą ir interneto greitaveiką;
  4. Užpildo ir pateikia testavimo formą, kurios nuoroda yra pateikiama VATIS.

Žemiau pateikiama išsamesnė ir atnaujinta informacija dėl pagrindinių pretendentų į valstybės tarnautojų pareigas žingsnių, kuriuos jie turi atlikti gavę informaciją apie nuotolinio konkurso datą, laiką ir vietą.

Papildomai informuojame apie vaizdo kameros, mikrofono testavimo puslapius bei nuorodą, skirtą užpildyti ir pateikti testavimo formą:

Vaizdo kameros testavimo puslapis: https://webcammictest.com/    

Mikrofono testavimo puslapis:   https://webcammictest.com/check-microphone.html

Interneto greitaveikos tikrinimas:   https://www.speedtest.net/

Nuoroda, skirta užpildyti ir pateikti testavimo formą, pateikiama VATIS.

Pretendentų į valstybės tarnautojų pareigas prisijungimo prie nuotolinės atrankos instrukcija pateikiama čia. Jeigu nepavyksta prisijungti prie konkurso nuorodos ir (ar) ištestuoti  naudojamos TGĮ, prašome kreiptis pagalbos į Informatikos ir ryšių departamento prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos specialistus VATIS sistemoje nurodytais kontaktais.

Remiantis gegužės 7 d. nuotolinių konkursų ir atrankų į valstybės tarnautojų organizavimo tvarka, kuri galios karantino Lietuvos Respublikos teritorijoje laikotarpiu, nuotoliniai konkursai ir atrankos vyksta Valstybės tarnybos departamento komisijos nariams esant Valstybės tarnybos departamento patalpose, pretendentams į valstybės tarnautojų pareigas esant savo patalpose ir įstaigos, kuri inicijavo konkursą arba atranką, patalpose.