BDAR
gdpr

Mokomės ir tobulėjame kartu!

Data

2022 03 23

Įvertinimas
2
Dizainas be pavadinimo (17).png

Vienas iš labiausiai pasiteisinusių kvalifikacijos tobulinimo metodų Valstybės tarnybos departamente – intervizijos. Intervizija – tai profesinė diskusija, „tarpkoleginis“ mokymosi būdas panašią darbo patirtį turinčių darbuotojų grupėje, puikus profesinio ir asmeninio tobulėjimo įrankis. Mūsų intervizijų metu aptariami darbe kylantys klausimai, ieškoma efektyvių problemų sprendimo būdų, dalijamasi gerąja patirtimi bei žiniomis.

Intervizijos Valstybės tarnybos departamente vyksta nuo 2020 m. Jas kolegoms veda departamente dirbantys kolegos psichologai. Pernai įvyko 16 intervizijų, o šiemet suplanuota 12.

Kaip rodo Valstybės tarnybos departamento darbuotojų apklausos, šis mokymosi būdas vertinamas itin palankiai. Pasak kolegų, intervizijos suteikia galimybę ne tik tobulėti ir tapti savo srities profesionalams, bet ir pasirūpinti savo emocine sveikata bei gerove, sukuria bendrumo jausmą, stiprina tarpusavio ryšius.

Dėkojame visiems, kartu tobulėjantiems, augantiems ir siekiantiems centralizuotą atranką į valstybės tarnybą padaryti dar profesionalesnę!

P. S. Norintys prisijungti, sekite mūsų skelbimus portalas.vtd.lt.