BDAR
gdpr

Lietuvos muitinė ieško vadovo komandai, kuriai paklūsta sistemos

Data

2022 06 09

Įvertinimas
4
0,8 proc. (72).png

Paskelbtas konkursas užimti Muitinės informacinių sistemų centro direktoriaus pareigas.

 

Skaitmeniniam mokslui tampant kertine kompetencija, pagrindinė Muitinės informacinių technologijų centro direktoriaus vadovo užduotis – įgyvendinti strategines, technines ir valdymo iniciatyvas kuriant, tobulinant, diegiant ir prižiūrint muitinės informacines sistemas ir teikiant informacinių technologijų paslaugas.

Muitinės departamento generalinis direktorius Darius Žvironas pabrėžia: „Turime stiprią, kompetentingą ir patyrusią profesionalų komandą, esame užsibrėžę ambicingus tikslus ir numatę priemones jų įgyvendinimui, todėl šiuo metu mums ypatingai svarbu, kad Muitinės informacinių sistemų centro veiklą koordinuotų drąsus lyderis, gebantis prisiimti atsakomybę ir sutelkti komandą bendram darbui, atviras iššūkiams ir naujovėms.“

Muitinės informacinių sistemų priežiūra ir palaikymas, IRT (informacinių ryšių ir technologijų) infrastruktūros stiprinimas ir dalyvavimas valstybės informacinių išteklių konsolidavimo procese, muitinės elektroninių paslaugų teikimo užtikrinimas ir IT paslaugų valdymo tobulinimas, daugiau nei 3000 kompiuterinių darbo vietų ir kompiuterinės įrangos priežiūra – tai svarbiausios veiklos kryptys, užtikrinančios muitinės informacinių sistemų veikimo  stabilumą ir prieinamumą.

 

Muitinės informacinių sistemų centras, vykdydamas IRT funkcijas, įgyvendina muitinės skaitmenizavimo veiklas, kuria ir diegia elektroninę muitinę.

 

Kandidatus kviečiame išsamiai susipažinti su konkurso sąlygomis ir priimti iššūkį dalyvauti konkurse. Konkurso skelbimą rasite ČIA.

 

Daugiau informacijos ČIA.

 

Muitinės departamento informacija