BDAR
gdpr

Dėl VATIS trikdžių pildant valstybės tarnautojų tarnybinės veiklos vertinimo anketas

Data

2022 01 13

Įvertinimas
5
demesio zenklas.jpg

Valstybės tarnybos valdymo informacinės sistemos (VATIS) tvarkytojas Informatikos ir ryšių departamentas prie Vidaus reikalų ministerijos (IRD) įspėja, kad intensyviai vykstant tarnybinės veiklos vertinimui gali strigti VATIS darbas.

Esant ypač didelei VATIS apkrovai kyla trikdžių pildant vertinimo anketas ir pateikiant duomenis. Atsižvelgdamas į tai IRD prašo pildant anketas dažniau išsaugoti duomenis, o esant ypač didelei apkrovai rinktis kitą anketos pildymo laiką.

Valstybės tarnybos departamentas prie Vidaus reikalų ministerijos (VTD) atkreipia dėmesį, kad nėra VATIS tvarkytojas ar valdytojas, todėl visais techniniais klausimais prašo kreiptis į IRD.

VTD teikia konsultacijas metodiniais tarnybinės veiklos vertinimo klausimais. Konsultacijos teikiamos darbo dienomis nuo 9:00 iki 12:00 val. konsultacijų telefonu (8 5) 271 7255. Dėl didelės linijos apkrovos rekomenduojame savo klausimą užduoti el. p. info@vtd.lt.

Atkreipiame dėmesį į tai, kad šiemet užpildytas tarnybinės veiklos vertinimo anketas, pagal terminų skaičiavimo taisykles, galima teikti iki sausio 17 d., nes sausio 15 d. yra ne darbo diena.