BDAR
gdpr

Dėl klausimų, susijusių su VATIS pildymu, konsultuoja Informatikos ir ryšių departamentas

Data

2021 01 14

Įvertinimas
4
help-button-66608_1920.jpg

Dėl klausimų, susijusių su VATIS pildymu, konsultuoja Informatikos ir ryšių departamentas

Valstybės tarnybos departamentas prie Vidaus reikalų ministerijos primena, kad visais klausimais dėl Valstybės tarnybos valdymo informacinės sistemos (VATIS) pildymo, taip pat ir atliekant valstybės tarnautojų tarnybinės veiklos vertinimą VATIS, konsultuoja Informatikos ir ryšių departamentas prie Vidaus reikalų ministerijos.

Visais klausimais dėl Valstybės tarnybos valdymo informacinės (VATIS) naudojimo, taip pat ir techniškai atliekant valstybės tarnautojų tarnybinės veiklos vertinimą VATIS, pagal kompetenciją konsultuoja VATIS tvarkytojas – Informatikos ir ryšių departamentas prie Vidaus reikalų ministerijos  tel. (8 5) 271 7777 arba el. p.  ittpagalba@vrm.lt.

Dėl metodinės pagalbos, susijusios su  Valstybės tarnybos įstatymo ir su juo susijusių teisės aktų nuostatų įgyvendinimu, taip pat ir dėl valstybės tarnautojų kasmetinio tarnybinės veiklos vertinimo procedūrų atlikimo, konsultuoja Valstybės tarnybos departamento prie Vidaus reikalų ministerijos Tarnybos sąlygų skyriaus specialistai arba konsultacijų telefonu (8 5) 271 7255 (konsultacijos teikiamos darbo dienomis nuo 9 iki 12 valandos).