BDAR
gdpr

Atnaujintos Rekomendacijos į pareigas priimančiajam asmeniui dėl pokalbio su pretendentais į vadovų pareigas organizavimo

Data

2022 04 29

Įvertinimas
1
0,8 proc. (37).png

Valstybės tarnybos departamentas atnaujino Rekomendacijos į pareigas priimančiajam asmeniui dėl pokalbio su komisijoje geriausiai įvertintais pretendentais į įstaigos vadovo, įstaigos vadovo pavaduotojo ar įstaigos padalinio vadovo pareigas organizavimo.

Nuo š. m. sausio 1 d. įsigaliojo Valstybės tarnybos įstatymo pakeitimas, kad centralizuotos įstaigos vadovo, įstaigos vadovo pavaduotojo ar įstaigos padalinio vadovo atrankos metu po vertinimo komisijoje nesant dviejų geriausių pretendentų, įvertintų ne mažiau kaip 6 balais, Valstybės tarnybos departamentas prie Vidaus reikalų ministerijos į pareigas priimančiam asmeniui gali siūlyti vieną pretendentą, vertinimo metu surinkusį ne mažiau kaip 6 balus.

Atsižvelgdamas į tai Valstybės tarnybos departamentas atnaujino Rekomendacijas į pareigas priimančiajam asmeniui dėl pokalbio su komisijoje geriausiai įvertintais pretendentais į įstaigos vadovo, įstaigos vadovo pavaduotojo ar įstaigos padalinio vadovo pareigas organizavimo. Kviečiame susipažinti ir naudotis atnaujintomis rekomendacijomis!

Šių rekomendacijų tikslas – padėti į pareigas priimančiam asmeniui tinkamai pasirengti ir organizuoti pokalbį su dviem ar vienu Valstybės tarnybos departamento sudarytos konkurso komisijos pasiūlytais pretendentais į vadovaujamąsias pareigas, siekiant iš jų pagrįstai pasirinkti tinkamiausią pretendentą eiti konkrečias pareigas įstaigoje.

Rekomendacijose pristatome galutinio sprendimo dėl pretendentų pasirinkimo prielaidas, pokalbių su pretendentais organizavimo žingsnius ir svarbiausius įgyvendinimo principus, pateikiame pranešimo apie motyvuotą sprendimą dėl pasirinkto pretendento pavyzdį.