BDAR

Atidėti du Ekonomikos ir inovacijų ministerijos konkursai

Data

2020 12 02

Įvertinimas
2
StockSnap_OIA2VLPB3Y.jpg

Valstybės tarnybos departamentas prie Vidaus reikalų ministerijos informuoja, kad atsižvelgdamas į laikinai einančio pareigas ekonomikos ir inovacijų ministro Rimanto Sinkevičiaus 2020 m. gruodžio 2 d. raštu Nr. (3.17-12)-3-3-4877 pateiktą prašymą atidėti Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūros direktoriaus (skelbimo Nr. 45499) ir Inovacijų ir pramonės departamento direktoriaus (skelbimo Nr. 45544, buvo planuotas vykdyti gruodžio 3–4 d.) konkursus, nukelia minėtų konkursų datas. Atidėjimo priežastis – artimiausiu metu keisis Ekonomikos ir inovacijų ministerijos vadovybė.

 

Apie naują konkursų datą, laiką, vietą, eigą, vertinimo kriterijus ir metodus pretendentai, vadovaujantis Priėmimo į valstybės tarnautojo pareigas organizavimo tvarkos aprašu, patvirtintu Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2018 m. lapkričio 28 d. nutarimu Nr. 1176 „Dėl Lietuvos Respublikos valstybės tarnybos įstatymo įgyvendinimo“, bus informuoti ne vėliau kaip likus 3 darbo dienoms iki paskirtų konkursų datų.

 

Atsižvelgdami į susidariusią situaciją, atsiprašome visų pretendentų už jiems sukeltus nepatogumus. Lauksime visų pretendentų konkursuose.