BDAR
gdpr

DUK

Užduokite klausimą

*Pažymėti laukai yra privalomi.

Užduoti klausimą
Išvalyti
Rodyti pilną sąrašą Atkreipkite dėmesį! Jūs pasinaudojote įrašų filtru, todėl matote susiaurintą sąrašą.
 • Priėmimas 2
  • Pakaitinių tarnautojų atranka 2
   • 1.

    Esu karjeros valstybės tarnautoja. Ar man laimėjus atranką į kitos institucijos pakaitinio valstybės tarnautojo pareigas būsiu atleista iš pareigų, ar vyks mano perkėlimas į kitas valstybės tarnautojo pareigas kitoje institucijoje?

    Vadovaujantis Lietuvos Respublikos valstybės tarnybos įstatymo (toliau – VTĮ)  21 straipsnio 2 dalimi, karjeros valstybės tarnautojas, laimėjęs konkursą į kitas valstybės tarnautojo pareigas kitoje valstybės ar savivaldybės institucijoje ar įstaigoje, yra perkeliamas. Minėtame straipsnyje nėra nurodyta „laimėjus atranką“, todėl manytina, kad karjeros valstybės tarnautojui laimėjus atranką į kitos institucijos pakaitinio valstybės tarnautojo pareigas, jis turėtų būti  priimamas į laimėtas pakaitinio valstybės tarnautojo pareigas, atleidus jį iš karjeros valstybės tarnautojo pareigų.

    Atnaujinta: 2022 05 31

   • 2.

    Kokiam laikotarpiui priimamas pakaitinis valstybės tarnautojas?

    Tikslią  informaciją apie pakaitinio valstybės tarnautojo darbo terminą suteikia priimanti įstaiga. Kreipkitės į ją arba susisiekite su atranką administruojančiu Valstybės tarnybos departamento specialistu, kuris nurodys įstaigos kontaktinį asmenį.

    Atnaujinta: 2022 05 31