Kviečiame į konsultaciją naujai paskirtus Valstybės tarnautojų registro tvarkytojus

Data

2019 04 15

Įvertinimas
1
Registracija.jpg

Valstybės tarnybos departamente prie Vidaus reikalų ministerijos š. m. gegužės 2 d. 10 val. organizuojama konsultacija naujai paskirtiems Valstybės tarnautojų registro (toliau – Registras) tvarkytojams.

Konsultacijos metu bus paaiškinti pagrindiniai darbo su Valstybės tarnybos valdymo informacine sistema (toliau – VATIS) principai, pademonstruotas valstybės tarnautojų ir darbuotojų, dirbančių pagal darbo sutartis, paskyrimo, atleidimo, perkėlimo funkcionalumas, aptartas konkursų ir pakaitinių valstybės tarnautojų atrankų poreikio pateikimas per VATIS. Taip pat bus atsakyta į Registro tvarkytojams aktualius klausimus bei aptartos dažniausiai jų daromos klaidos.

Informuojame, jog registro ir VATIS objektai bei duomenys yra nustatyti šiais teisės aktais: nutarimu dėl valstybės tarnautojų registro nuostatų patvirtinimo ir Valstybės tarnybos departamento direktoriaus įsakymu dėl valstybės tarnybos valdymo informacinės sistemos ir duomenų saugos nuostatų. Maloniai prašome susipažinti su šiais teisės aktais iki mokymų pradžios.

Konsultacijoje galės dalyvauti tik naujai paskirti ir iš anksto užsiregistravę tvarkytojai.  Išankstinio registravimosi į konsultaciją formą rasite čia. Numatoma konsultacijos trukmė – 2 valandos. Kilus klausimų dėl konsultacijos prašome rašyti el. paštu arunas.bulota@vtd.lt.