Bendrųjų gebėjimų testas: kada reikia laikyti, o kada ne

Data

2019 02 12

Įvertinimas
31
laptop-820274_1920.jpg

Primename, kad norint dalyvauti konkursuose po 2019 m. sausio 1 d., kurių paskelbimas buvo inicijuotas dar 2018-aisiais, reikia išlaikyti bendrųjų gebėjimų testą ir pasitikrinti vadovavimo gebėjimus.

Ar norint dalyvauti karjeros valstybės tarnautojo konkurse arba pakaitinio tarnautojo atrankoje reikia pasitikrinti bendruosius ir vadovavimo gebėjimus, matysite kiekvieno skelbimo kontaktinės informacijos laukelyje. Jei skelbimo kontaktinės informacijos laukelyje (1 pav.) matote adresą įstaigos, kuri paskelbė konkursą – bendrųjų gebėjimų testas ir vadovavimo gebėjimų patikrinimas reikalingas.

1 pav. Kontaktinės informacijos laukelis su konkursą arba atranką organizuojančios įstaigos kontaktais, kai bendrųjų gebėjimų testas ir vadovavimo gebėjimų patikrinimas REIKALINGAS.

Jei skelbimo kontaktinės informacijos laukelyje matote Valstybės tarnybos departamento prie Vidaus reikalų ministerijos adresą – bendrųjų gebėjimų testas ir vadovavimo gebėjimų patikrinimas nereikalingas (2 pav.).

2 pav. Kontaktinės informacijos laukelis su Valstybės tarnybos departamento kontaktais, kai bendrųjų gebėjimų testas ir vadovavimo gebėjimų patikrinimas NEREIKALINGAS.

Atkreipiame dėmesį, kad konkurso paskelbimo data nėra inicijavimo data, t. y., konkursas gali būti paskelbtas 2019 m. sausio 8 d., bet jo iniciavimas gali būti dar 2018-aisiais. Todėl labai svarbu žiūrėti, koks kontaktas nurodytas kontaktinės informacijos laukelyje.

Daugiau apie centralizuotą valstybės tarnautojų atrankos sistemą, kuri taikoma nuo 2019 m. inicijuotiems konkursams, rasite čia.