Visos naujienos

statistika_g.jpg
2017 07 18
Toliau mažėja valstybės tarnautojų skaičius

Valstybės tarnybos departamento duomenimis, Lietuvos valstybės tarnyba toliau mažėja. Palyginti su praeitų metų liepa, šiais metais turime 440 valstybės tarnautojų mažiau. 

VTA_2017_vasara.jpg
2017 07 17
„Valstybės tarnybos aktualijos“ – tiems, kurie domisi, kur eina valstybės tarnyba

Jūsų dėmesiui – naujausias valstybės tarnautojams skirtas žurnalo „Valstybės tarnybos aktualijos“ numeris! Jame skaitykite, kokią ateities valstybės tarnybą mato dabartinis vidaus reikalų ministras Eimutis Misiūnas ir kokias įžvalgas dėl viešojo sektoriaus reformų pateikia mokslininkai. 

DSC_3222.jpg
2017 07 10
Keičiasi dirbančiųjų pagal darbo sutartį konkursų skelbimo tvarka

Įsigaliojo Konkursų valstybės ir savivaldybių įmonėse, iš valstybės, savivaldybių ir Valstybinio socialinio draudimo fondo biudžetų bei iš kitų valstybės įsteigtų fondų lėšų finansuojamose valstybės ir savivaldybių įstaigose  ir viešosiose įstaigose, kurių savininkė yra valstybė ar savivaldybė, organizavimo ir vykdymo tvarkos aprašo pakeitimai. 

business-woman-working-on-laptop-in-her-office-picjumbo-com.jpg
2017 06 29
Dėmesio rengiantiems valstybės tarnautojų pareigybių aprašymus!

Valstybės tarnybos departamentas  atnaujino Valstybės tarnautojų pareigybių aprašymų rengimo rekomendacijas.

ShowImagePub.jpg
2017 06 23
Valstybės tarnautojų atostogos įsigaliojus naujajam Darbo kodeksui

Įstatymų leidėjas numatė, kad valstybės tarnautojų atostogų rūšis ir trukmę reglamentuoja VTĮ, o kasmetinių atostogų suteikimo ir mokėjimo už jas tvarką bei sąlygas, kasmetinių atostogų perkėlimą ir pratęsimą, kompensavimo už nepanaudotas atostogas ir kitus klausimus reglamentuoja Lietuvos Respublikos darbo kodeksas (toliau – DK).

eurai.jpg
2017 06 19
Ar tikrai daug tarnautojų gauna priemokas?

Kaip rodo Valstybės tarnautojų registro duomenys, šiuo metu priemokas gauna 19 proc. valstybės tarnautojų, o viršutinę leistiną priemokų ir priedų ribą – ne daugiau kaip 70 proc. nuo darbo užmokesčio – siekia vos 2,7 proc. tarnautojų. 

vadovas.jpg
2017 06 15
Su savivaldybėmis diskutuota apie tarnautojų atranką

Valstybės tarnybos departamentas birželio pradžioje surengė dvi konsultacijas-diskusijas Vilniaus ir Kauno apskričių savivaldybių žmogiškųjų išteklių specialistams „Pokalbis įstaigoje: iššūkiai ir galimybės“. Jų metu aptartas valstybės tarnautojų atrankos antrojo etapo – pokalbio įstaigoje – organizavimas. 

handshake.jpg
2017 06 14
Atleidimas šalių susitarimu: kaip nesuklysti?

Siekint palengvinti Valstybės tarnybos įstatymo nuostatų, reglamentuojančių valstybės tarnautojų atleidimą iš pareigų šalių susitarimu, taikymą, VTD specialistai parengė rekomendaciją. 

studentas1.jpg
2017 06 12
VTD dalyvauja bakalauro ir magistro darbų gynimuose

Valstybės tarnybos departamento (VTD) specialistai gegužės ir birželio mėnesiais dalyvauja Vytauto Didžiojo universiteto ir Mykolo Romerio universiteto viešojo administravimo studijų krypties bakalauro ir magistro darbų gynimuose. 

parasas.jpg
2017 06 08
Pasirašyta sutartis dėl įstaigų vadovų lyderystės stiprinimo

Valstybės tarnybos departamentas su Europos socialinio fondo agentūra pasirašė iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų finansuojamo projekto „Įstaigų vadovų lyderystės stiprinimas“ sutartį. 

portfelis.jpg
2017 06 06
Parengta atmintinė apie tarnybinio nusižengimo tyrimą

Valstybės tarnybos departamentas parengė pagalbinę medžiagą, skirtą tiriant galimą tarnybinį nusižengimą. Joje apibendrinti tyrimo etapai, pateikta aktualiausios teisminės praktikos pavyzdžių.

Įrašų
puslapyje
1 2 3 4 ... 6 Pirmyn