Visos naujienos

siaures_baltijos_saliu_mobilumo_programa_g.jpg
2017 01 18
Kviečiame teikti paraiškas dalyvauti Šiaurės–Baltijos šalių mobilumo ir tinklaveikos programoje

Kviečiame įstaigas, valstybės tarnautojus bei kitus viešojo sektoriaus darbuotojus teikti paraiškas dalyvauti Šiaurės–Baltijos šalių mobilumo ir tinklaveikos programoje viešajam administravimui, pagal kurią finansuojamos stažuotės, mokymai, darbiniai vizitai Šiaurės ir Baltijos šalyse.

freerangestock.com_histograma_aukstyn_g.jpg
2017 01 17
Centralizuota tarnautojų atrankos dalis ir toliau vertinama palankiai

Valstybės tarnybos departamentas nuolat analizuoja, kaip pretendentai į valstybės tarnautojus vertina centralizuotą tarnautojų atrankos dalį. Kviečiame susipažinti su 2016 m. II pusmečio rezultatais. 

azerbaidzano_veliava.jpg
2017 01 10
Prasidėjo Dvynių projekto su Azerbaidžanu veiklos

Valstybės tarnybos departamentas Azerbaidžane pradėjo įgyvendinti Europos Sąjungos Dvynių projekto veiklas. Šio projekto metu departamento specialistai konsultuos Azerbaidžaną dėl valstybės tarnautojų pareigybių grupavimo, atrankos, veiklos vertinimo, darbo apmokėjimo sistemų tobulinimo.

VTD_852x536.jpg
2017 01 09
Kviečiame teikti pasiūlymus dėl tarnautojų atrankos

Valstybės tarnybos departamentas kartu su Vidaus reikalų ministerija parengė naujos Priėmimo į valstybės tarnautojo pareigas organizavimo tvarkos aprašo redakcijos projektą ir kviečia teikti pasiūlymus dėl jo tobulinimo. 

freerangestock.com_like_g.jpg
2016 12 30
Trumpai apie vertinimo komisijų darbą ir vertinimo procedūrų užbaigimą

Valstybės tarnybos departamentas tęsia rekomendacijų dėl valstybės tarnautojų tarnybinės veiklos vertinimo ciklą. Šioje žinutėje rasite informaciją apie tarnybinės veiklos vertinimo komisijas ir vertinimo procedūrų užbaigimą. 

mru_g.jpg
2016 12 22
Diskutuota, kokių inovacijų reikia Lietuvos viešajam valdymui

Mykolo Romerio universiteto ir Vidaus reikalų ministerijos įsteigtas  Viešojo valdymo kompetencijų tinklas surengė diskusiją, apie tai, kokių viešojo valdymo pokyčių reikia, kad turėtume mažesnį ir efektyviau veikiantį viešąjį sektorių.

freerangestock.com_uzrasai_g.jpg
2016 12 21
Patarimai, kaip pildyti tarnybinės veiklos vertinimo išvadą

Valstybės tarnybos departamentas tęsia rekomendacijų dėl valstybės tarnautojų tarnybinės veiklos vertinimo ciklą. Šį kartą skaitykite apie tai, kaip pildyti tarnybinės veiklos vertinimo išvadą. 

freerangestock_uzrasine_g.jpg
2016 12 20
Patvirtintos magistro darbų valstybės tarnybos tema taisyklės

Valstybės tarnybos departamentas, siekdamas paskatinti studentus ir akademinę bendruomenę domėtis valstybės tarnyba, atlikti mokslinius tyrimus šia tema, organizuoja magistro darbų konkursą. Kviečiame susipažinti su jo taisyklėmis. 

freerangestock.com_like_g.jpg
2016 12 14
Artėja tarnybinės veiklos vertinimas

Valstybės tarnybos departamentas primena, kad artėja kasmetinis valstybės tarnautojų tarnybinės veiklos vertinimas. Ruošiantis jam, siūlome susipažinti su departamento specialistų parengtomis  rekomendacijomis, kuriose išdėstyti svarbiausi vertinimo tikslai, aptarta eiga ir procedūros. 

freerangestock.com_histograma_aukstyn_g.jpg
2016 12 13
Labiausiai valstybės tarnyba pasitiki politikai, mažiausiai – žiniasklaida

Valstybės tarnybos departamento iniciatyva 2016 m. buvo atliktas pasitikėjimo valstybės tarnyba tyrimas. Tyrimo duomenimis, šiuo metu visuomenės pasitikėjimas valstybės tarnyba siekia 5,9 balo iš galimų 10. 

kalkuliatorius_g.jpg
2016 12 02
2017-aisiais tarnautojų algos bazinis dydis nesikeis

Seimas priėmė sprendimą 2017-aisiais nekeisti valstybės politikų,  teisėjų, valstybės pareigūnų ir valstybės tarnautojų pareiginės algos (atlyginimo) bazinio dydžio. 

vtd_veliavele_g.jpg
2016 11 28
Aptarti įstaigų vadovų atrankos iššūkiai

Valstybės tarnybos departamente vyko konsultacijos-diskusijos, kurių metu aptarti dažniausi ministerijų personalo specialistams ir atrankos komisijoms kylantys iššūkiai organizuojant įstaigų vadovų konkursus.  

Įrašų
puslapyje
1 2 3 4 Pirmyn